Jak Rekrutujemy Pracowników z Ukrainy

Dowiedz się jak rekrutujemy pracowników ze wschodu.

Oferujemy pełną obsługę procesu dotyczącą rekrutacji i selekcji Pracowników z Ukrainy. Rekrutacja fachowca ze wschodu przez nasz wydział KS Service Ukraina, oraz pozostałe polskie oddziały przebiega w całkowitej zgodzie z wytycznymi w polskim i ukraińskim prawie. Rekrutacja przeprowadzana jest przez doświadczony zespół rekruterów pochodzących z Ukrainy, którzy dysponują sprawdzonymi metodami rekrutacji i selekcji.

Kontakt
Rekrutacja i zatrudnienie pracownika z ukrainy
Legalizacja pracy dla pracownika z ukrainy

Legalizujemy pracę cudzodziemców z Ukrainy

Przeprowadzimy proces legalizacji pracy i pobytu dla Twoich pracowników z Ukrainy.

Agencja Zatrudnienia KS Servcie przeprowadzi pracowników z Ukrainy przez proces legalizacji ich pracy a także pobytu. Legalizacja pobytu na podstawie zaświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemca w Urzędzie Pracy, procesujemy zezwolenia na pobyt czasowy na podstawie zatrudnienia w Polsce, uzyskujemy zezwolenie Typu A dla Pracowników w Urzędzie Marszałkowskim. Nasz dział administracyjny ds. legalizacji cudzoziemców przeprowadzi za państwa cały proces legalizacyjny, dzięki czemu oszczędzą państwo czas poświęcony na wypełnienie i dostarczenie dokumentów oraz kontakt z urzędem ds. legalizacji pracy i pobytu. Więcej o Legalizacja zatrudnienia cudzodziemców

Nasz zespół rekrutacyjny Pracowników z Ukrainy

Poznasz nasz zespół, który znajdzie Pracownika z Ukrainy do Twojej firmy.

Nasz zespół to doświadczeni pracownicy rekrutacji, którzy biegle posługują się językiem ukraińskim, polskim i rosyjskim. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników z Ukrainy dla polskich Firm. Dział rekrutacji i legalizacji pracowników z Ukrainy posiada własne metody rekrutacji i legalizacji, które zostały opracowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także dzięki wypracowanym metodą, które na każdym kroku były konsultowane z działem prawnym i osobami odopowiedzialnymi za rekrutację.

Kontakt
Zespół do spraw rekrutacji i zatrudnienia pracownika z ukrainy

Model współpracy przy rekrutacji Pracowników z Ukrainy

Poznaj możliwe sposoby współpracy.

Nasza usługi to rozszerzenie standardowej oferty pracy tymczasowej. Dodatkowo następuj przejęcie przez naszą agencję rekrutacyjną obowiązków związanych z regulacją stosunku pracy Pracowników z Ukrainy. Pracownicy pracujący w Państwa firmie pozostają zatrudnieni w Agencji Zatrudnienia KS Service i na podstawie osobnej umowy z naszym partnerem oddelegowani są do pracy w jego przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który opowie jak wygląda proces całej rektuacji oraz legalizacji pracy.

model współpracy w rekrutacji pracownika z ukrainy

Jak zatrudnić Pracowników z Ukrainy?

3 szybkie kroki, aby rozpocząć zatrudnić Pracowników z Ukrainy w Twojej firmie.

#

Kontakt z Działem Handlowym

Skontaktuj się z działem handlowym w sprawie zatrudnienie pracowników z Ukrainy, określ potrzeby Twojej firmy, stanowiska i stawki.

#

Wybierz Model Współpracy

Wybierz interesującą Cię model współpracy z Agencja Zatrudnienia przy rekrutacji pracowników ze wschodu do Twojej firmy.

#

Podpisanie Umowy

Podpisz przygotowaną umowę, prześlij jej skan a my na jego podstawie rozpoczniemy poszukiwanie pracowników z Ukrainy.

Popularne specjalizacje pracowników

Współpracując z naszą Agencją, pomożemy znaleźć:

Elektryków

Wykształceni pracownicy z Ukrainy z uprawnieniami SEP.

Spawaczy

Doświadczeni pracownicy z umiejętnościami spawania.

Kucharzy

Pracownicy, którzy sprawdzą się w kuchni.

Pracowników Fizycznych

Pracownicy chętni do pracy od zaraz.

Operatorów Maszyn

Wyspecjalizowani pracownicy w obsłudze maszyn.

Magazynierów

Osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie.

Szukasz innych specjalizacji? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o tym jak Rekrutujemy Pracowników z Ukrainy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć jak zatrudnić pracowników z Ukrainy? Chcesz zapytać jak rekrutować i zalegalizować pobyt pracowników z Ukrainy? Interesuje Cię leasing pracownika z Ukrainy? Koniecznie porozmawiaj z nami o możliwościach współpracy z naszą Agencją.

Każda współpraca i każda praca zaczyna się od rozmowy z odpowiednim działem. Jeżeli są Państwo zainteresowani informacjami na tematu procesu zatrudnienia pracowników z Ukrainy to z chęcią o nim opowiem

Zatrudnienie Pracownika z Ukrainy to doskonała alternatywa, dla firmy, która prowadzi szereg rekrutacji na różnego typu stanowiska. Jeżeli Państwa firma poszukuje osoby rzetelnej, doświadczonej i odpowiedzialnej, ale posiadającej rozsądne oczekiwania dotyczącenia wynagrodzenia to rekrutacja pracowników z Ukrainy jest również dla Państwa Firmy. Z ogromną chęcią pomożemy Państwa firmie w redukcji kosztów zatrudnienia, w ramach tej usługi jesteśmy wstanie przejąć większość formalności powiązanych z wjazdem Ukraińców do Polski, włącznie z obsługą kadrowo-płacową i legalizacją ich pracy i zatrudnienia. Sprawdź także inne informacje na naszej stronie o Pracownikach z Ukrainy

Kontakt
Kontakt z Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja Pracy Ukraina

Zobacz, gdzie znajdziesz nasze oddziały Agencji Pracy na Ukrainie.

Dzięki naszym biurom we Lwowie i Łucku, Agencja Pracy KS Service Ukraina posiada stały dostęp do szerokiej bazy kandydatów gotowych podjąć pracę od zaraz w Polsce. Nasza Agencja Pracy na Ukranie posiada również wszystkie wymagane certyfikaty, które pozwalają na jej legalne działanie na terenie Ukrainy.

Agencja pracy Ukraina

Legalizacja pracy oraz pobytu pracowników z Ukrainy

Masz pytania odnośnie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców?

Dla naszych Klientów przeprowadzimy audyt pod względem prawnym dokumentów cudzoziemców posiadających lub ubiegających się o zatrudnienie oraz uzyskamy dla Twoich Pracowników:

  • Oświadczenie o powierzeniu pracy cudziedziemcowi przez Twoją firmę
  • Zezwolenie na pracę w Twoim przedsiębiorstwie
  • Zezwolenie na pobyt i pracę dla Twoich pracowników

Kontakt
Legalizacja pracy pracowników ze wschodu