Payroll Outsourcing Kadr i Płac

Strona Główna Payroll
payroll czyli outsourcing kadr i płac

Dlaczego warto skorzystać z Outsourcingu Kadr i Płac?

Dowiedz się czym jest payroll, czyli outsourcing kadrowo-płacowy.

W ramach usługi payroll, KS Service przejmie obciążenia administracyjne związane z obsługą kadrową i płacową. Agencja zatrudnia wskazanych przez Klienta kandydatów i oddelegowuje ich jako pracowników tymczasowych.

  • Przeprowadza proces zatrudnienia Pracowników wskazanych przez Pracodawcę
  • Przejmuje całość procesów kadrowo – płacowychzwiązanych z Pracownikami
  • Wypłaca wynagrodzenia Pracownikom

Kontakt
korzyści z outsorucingu kadr i płac
co zyskasz dzięki outsourcingowi kadr i płac

W ramach usługi payroll zyskają Państwo.

Mniejsza odpowiedzialność. Wszelkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika przejmuje nasza Agencja. To my wykonamy za Ciebie takie obowiązki jak: tworzenie listy płac, wypłata wynagrodzeń, prowadzenie teczek pracowników, kierowanie na badania medycyny pracy oraz naliczanie i odprowadzanie składek ZUS.

Więcej czasu.

Już nie musisz się martwić rozbudową działu administracyjnego. Możesz poświęcić ten czas na rozwijanie biznesu i pozyskiwanie nowych klientów.

Mniejsze koszty.

Usługa payroll jest tańsza od usługi Pracownika Tymczasowego czy Rekrutacji Stałej, gdyż wyłączony jest z niej etap szukania pracowników. Płatność za usługę jest naliczana raz w miesiącu.

Zleć Nam Obsługę kardowo-płacową

3 szybkie kroki, aby zlecić nam obsługę kadrowo-płacową Twoich pracowników.

#

Kontakt z Działem Handlowym

Skontaktuj się z działem handlowym w sprawie outsorucingu kadr i płac, określ potrzeby Twojej firmy, ilość pracowników i stawki.

#

Wybierz Model Współpracy

Wybierz interesującą Cię model współpracy z Agencja Zatrudnienia przy outsorcingu kadrowo-płacowym Twojej firmy.

#

Podpisanie Umowy

Podpisz przygotowaną umowę, zyskaj oszczędność czasu i pieniędzy dzięki naszemu wsparciu kadrowo-płacowemu w Twojej firmie.

Porozmawiajmy o Wsparciu Twojego działu kadr i płac

Dowiedz się jeszcze więcej o outsourcingu kadr i płac.

Współpraca z KS Service to gwarant powodzenia Twoich oczekiwań. Payroll to usługa polegająca na przekazaniu do zewnętrznej firmy procesów związanych z naliczaniem wynagrodzień dla pracowników oraz kosztów około płacowych.
Zajmujemy się ewidencjonowaniem i rozliczaniem wykorzystanych urlopów wypoczynkowych oraz innych absencji i przerw w wykonywaniu pracy (urlopy okolicznościowe, bezpłatne, wychowawcze, macierzyńskie, zwolnienia lekarskie i inne).
Sporządzamy świadectwa pracy, aneksów, wypowiedzeń umów oraz warunków pracy i płacy, informacji o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia oraz innych dokumentów personalnych związanych z nawiązaniem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy.

Kontakt
Kontakt z Agencja Zatrudnienia KS Service w sprawie outsorucingu kadrowo-płacowego